Про виробника

MEGA SOFT - Походження та історія

MEGA SOFT HYGIENIC PRODUCTS INC., заснована на Філіппінах в 1998 році, за 2 десятка років стала лідером на ринку гігієнічної продукції.

У 2003 році підрозділ MEGA SOFT відкрився у Гонконгу. MEGA SOFT (HONG KONG) HYGIENIC PRODUCTS CO., LTD була заснована з залученням науково-дослідницької групи фахівців з гігієнічної продукції, а також команди професіоналів в галузі продажів і маркетингу на ринку гігієни. З цього моменту почалася агресивна глобальна експансія групи компаній MEGA SOFT.

У 2007 році, одночасно зі зростанням продажів і охопленням ринку Китаю, MEGA SOFT заснувало MEGA SOFT (FUJIAN) HYGIENE PRODUCTS CO. з капіталізацією в 120 мільйонів юанів. MEGA SOFT (FUJIAN) HYGIENE PRODUCTS CO. мало виробничий центр загальною площею понад 20 тис. квадратних метрів, обладнаний 8-ма лініями з виробництва дитячих підгузників, 1-ю лінією з виробництва дорослих підгузників і 4-ма лініями з виробництва вологих гігієнічних серветок і жіночих гігієнічних прокладок. На стадії становлення MEGA SOFT (FUJIAN) HYGIENE PRODUCTS CO. основним бізнес-ядром компанії було визначено глобальний експорт.

У 2009-му і 2010-х роках MEGA SOFT (FUJIAN) HYGIENE PRODUCTS CO. було класифіковано місцевим урядом китайського міста Shishi як «ключове підприємство» і отримало нагороду «Зоряне підприємство Shishi» від уряду Китаю. У статистичному звіті митної служби за 2012 рік MEGA SOFT (FUJIAN) HYGIENE PRODUCTS CO. увійшла в ТОП-3 компаній-експортерів гігієнічної продукції Китаю.

У зв'язку зі стрімкою експансією на внутрішній ринок Китаю, MEGA SOFT (HONG KONG) HYGIENIC PRODUCTS CO. заснувало в 2012-му році MEGA SOFT (CHINA) CO., LTD з обсягом інвестицій в 45 мільйонів USD.

У 2013-му році був введений в експлуатацію другий виробничий центр з найпередовішими технологіями. Його загальна площа перевищує 60 тис. квадратних метрів, обладнаний 17-ма лініями з виробництва дитячих підгузників, підгузників-трусиків, вологих гігієнічних серветок, дорослих підгузників, одноразових пелюшок, жіночих гігієнічних прокладок. Загальна інвестиція групи MEGA SOFT в даний центр склала 300 мільйонів юанів.

Після двох років будівництва, перша черга третього виробничого центру була введена в експлуатацію в серпні 2014 року. Розташований на площі в 76 тис. квадратних метрів, цей центр обладнаний 28-ма виробничими лініями. Загальна інвестиція в нього склала 340 мільйонів юанів.

MEGA SOFT - глобальні бренди

Група компаній MEGA SOFT володіє низкою глобальних брендів для своєї гігієнічної продукції, таких як: CHIKOOL, TWINS, LAMPEIN, SISTERS, CECILLE, TRANSCEND та GRAND.

Зі здобуттям міжнародних сертифікатів на всю продукцію, що випускається, і після проходження передбачених процедур контролю якості гігієнічних продуктів, таких як: FDA (управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США), European CE (європейська сертифікація), ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, — всі ці глобальні бренди почали успішно продаватися в більш ніж 50 країнах світу в Африку, Азію, Європу і США в рамках глобальної стратегії дистрибуції.

Група компаній MEGA SOFT є постачальником OEM гігієнічної продукції для таких відомих світових брендів і рітейлінгових мереж як:

  • — Рітейлер № 1 у Великобританії і третій — в Світі, управляє 2700 торговими центрами з продажу продовольства і промислових товарів;
  • — Американська компанія, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі іграшками, одягом та іншими товарами для дітей. Мережа Toys "R" Us володіє 863 магазинами в Сполучених Штатах і Пуерто-Ріко, а також більш ніж 755 закордонними магазинами і 250 ліцензованими магазинами в 38 країнах Світу;
  • — Структурний підрозділ TOYS"R"US;
  • — Рітейлер дитячих товарів і аксесуарів на Філіппінах;
  • — Канадський бренд екологічно чистої органічної продукції, що продається в 12-ти країнах Світу;
  • — Лідер на ринку дитячих товарів в Японії. Рітейлінгова мережа нараховує трохи менше 1000 аутлетів по всій країні.

Володіючи величезним початковим досвідом, потужною логістичною підтримкою і професійним клієнтським сервісом, будучи ретельною та прискіпливою в контролі якості кінцевої продукції, група компаній MEGA SOFT ставить перед собою мету забезпечити дбайливий догляд за дітьми з моменту народження, запропонувати найкращі гігієнічні продукти кожній жінці і найніжніший захист старшим людям.